Φωταγωγήθηκε σήμερα το Μέγαρο Γλαύκος Κληρίδης συμμετέχοντας με αυτόν τον τρόπο στο πλαίσιο των παγκόσμιων δράσεων κατά της έμφυλης βίας, ενώ χαιρετισμούς στην εκδήλωση απεύθυναν η Πρόεδρος του ΔΗΣΥ κ. Αννίτα Δημητρίου, η Πρόεδρος της ΓΟΔΗΣΥ κ. Ουρανία Σχίζα και η Πρόεδρος του Διοικητού Συμβουλίου του ΣΠΑΒΟ, κ. Μαρία Κούσιου, εκ μέρους της οποίας ανέγνωσε […]
The post Φωταγώγηση Μεγάρου Γλαύκος Κληρίδης στο πλαίσιο δράσεων κατά της έμφυλης βίας first