O Δήμος Πέγειας συμμετέχει στο τελικό συνέδριο του Ευρωπαϊκου προγράμματος SmatchS: Sportsorganizations Matching Social inclusion issues», δηλαδή «οι Αθλητικοί Φορείς βοηθούν στα ζητήματα Κοινωνικής Συμπερίληψης» που διεξάγεται στο Banyoles της Ισπανίας, σύμφωνα με ανακοίνωση του Δημάρχου Πέγειας Μαρίνου Λάμπρου Όπως αναφέρει ο κ. Λάμπρου στο πρόγραμμα συμμετέχουν οι εξής οργανισμοί από διάφορες χώρες της Ευρωπαϊκής […]
The post Δ. Πέγειας: Σε συνέδριο στην Ισπανία για ζητήματα Κοινωνικής Συμπερίληψης first appeared