“Χάρισε τα μαλλιά σου, Δώσε Δύναμη, Μαζί μπορούμε” ήταν ο τίτλος της αλτρουϊστικής εκδήλωσης που πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στο Λύκειο και ΤΕΣΕΚ Αγίου Χαραλάμπους Έμπας με σκοπό τη στήριξη του ΠΑΣΥΚΑΦ.Διοργανωτές ήταν ο Κοινωνικός Όμιλος του Λυκείου και ΤΕΣΕΚ Αγίου Χαραλάμπους Έμπας σε συνεργασία με τον Κλάδο Κομμωτικής. Στο πλαίσιο της εκδήλωσης μαθητές από […]
The post Πάφος: Δώρισαν μαλλιά στο Λύκειο και ΤΕΣΕΚ Έμπας για στήριξη του ΠΑΣΥΚΑΦ