Με ανακοίνωση ο Πρώην Αντιδήμαρχος Πάφου Μάκης Ρουσής εξέφρασε το ενδιαφέρον του για διεκδίκηση της θέσης του προέδρου του Επαρχιακού Συμβουλίου (Περφερειάρχης). Αυτούσια η ανακοίνωση Συνεπαρχιώτισσες, Συνεπαρχιώτες, Μέσα σ’ ένα νέο πολιτικό, κοινωνικό-οικονομικό σκηνικό και με ένα κράτος με πολλές αρρυθμίες και παθογένειες, στις 9 Ιουνίου 2024, θα διεξαχθούν πολλαπλές εκλογές, μεταξύ των οποίων θα […]
The post Μ. Ρουσής: Εξέφρασε ενδιαφέρον για την θέση του Περιφερειάρχη first appeared on