Οι εκπαιδευτικοί του Ε Δημοτικού Σχολείου Λεμεσού Αγίου Ιωάννη ξαναχτύπησαν!!!
Μετά τη...χορευτική υποδοχή στα παιδιά την πρώτη μέρα της σχολικής χρονιάς τον περασμένο Σεπτέμβριο ( Δείτε την εδώ ξανά ), βρήκαν έναν άλλο τρόπο τώρα να απευθυνθούν στους μαθητές τους στο Ε Δημοτικό Σχολείο, αλλά και στα παιδιά όλης της Κύπρου!
Στους πολύ δύσκολους καιρούς που διανύουμε με τον εγκλεισμό στο σπίτι λόγω της καραντίνας, ένας από τους πολλούς τομείς που δοκιμάζεται είναι και η παιδεία μας και