![«Πώς η καραντίνα ωφέλησε τα παιδιά μου και εμένα…»](https://bebemou.com/images/5e45a26f3b62b765c606ac13.png)
Η περίοδος που περνάμε είναι δύσκολη για όλους, ειδικά όμως για τους γονείς που πρέπει να εργάζονται από το σπίτι με τα παιδιά ελεύθερα σχολικών υποχρεώσεων, η καθημερινότητα είναι πλέον αληθινή πρόκληση. Παρ’ ολ’ αυτά, ο εγκλεισμός στο σπίτι μας με τους ανθρώπους που αγαπάμε πιο πολύ δεν μπορεί να μην έχει και τα θετικά του . Αυτή η μαμά, για παράδειγμα, αναθεώρησε τη σχέση της με τα παιδιά της, επανεκτίμησε τον χρόνο που περνάει μαζί τους κι είδε πόσο