Η μεγάλη μέρα έφτασε: Ήρθε επιτέλους η ώρα να κάνετε εκείνη τη σημαντική παρουσίαση στη δουλειά, για την οποία προετοιμαζόσασταν καιρό. Σίγουρα, έχετε άγχος. Εκτός, όμως, από άγχος, παρατηρείτε κι άλλα συμπτώματα: Λίγο πονόλαιμο, λίγο πυρετό. Δε μπορεί να φταίει το άγχος γι’ αυτό. Μάλλον κάτι άλλο σας περιτριγυρίζει.
Και τώρα, στέκεστε μπροστά από ένα δίλημμα: Ή θα πάρετε τηλέφωνο στη δουλειά, θα ενημερώσετε για την ασθένειά σας και θα