Συνεχίζει να μαίνεται η φωτιά που ξέσπασε το μεσημέρι στην Επαρχία Λεμεσού.
Σύμφωνα με νεότερη ενημέρωση από τον εκπρόσωπο Τύπου της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας κ. Ανδρέα Κεττή, επιχειρούν πέντε οχήματα από Υ., 2 Φ.Π.Μ από Υπηρεσία Θήρας, 1 υδροφόρα από Επαρχιακή Διοίκηση, ένα όχημα από Support cy και συνολικά τέσσερα εναέρια μέσα.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Φωτιά στη Λεμεσό - Στη μάχη και εναέρια μέσα Πνέουν άνεμοι στην περιοχή και δυσκολεύουν το έργο