![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/04/fire-pirosvestiki.jpg)
Πυρκαγιά μεταξύ των Κοινοτήτων Πάχνας και Πραστειού Επαρχίας Λεμεσού ξέσπασε το μεσημέρι της Δευτέρας (22/7). Σύμφωνα με τον Εκπρόσωπο Τύπου της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας, Ανδρέα Κεττή, η πυρκαγιά ξέσπασε σε ξηρά χόρτα, άγρια βλάστηση και αριθμό δέντρων. Η Πυροσβεστική Υπηρεσία ανταποκρίθηκε με συνολικά τέσσερα πυροσβεστικά οχήματα από πυροσβεστικούς σταθμούς πόλης και επαρχίας Λεμεσού. Επιχειρούν επίσης και […]
Διαβάστε Περισσότερα...