Μία 27χρονη έχασε τη ζωή της σε τροχαίο δυστύχημα έξω από την Έδεσσα.
Το τροχαίο έγινε γύρω στις 2.15 μ.μ., στο 88o χιλιόμετρο της Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης - Έδεσσας, όταν το επιβατικό αυτοκίνητο που οδηγούσε η νεαρή γυναίκα, με κατεύθυνση προς Ριζάρι, συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με φορτηγό που οδηγούσε 64χρονος, ο οποίος κινούταν προς Έδεσσα.
Την 27χρονη απεγκλώβισε χωρίς τις αισθήσεις της η πυροσβεστική και χρειάστηκε η συνδρομή 7 πυροσβεστών με