Η Κεντρική Επιτροπή του ΑΚΕΛ συζήτησε σήμερα τα αποτελέσματα των εκλογών της 9ης Ιουνίου στις οποίες καταγράφηκε αφ’ ενός ένα αδιαμφισβήτητα αρνητικό για το ΑΚΕΛ μια σημαντική επιτυχία στην Τοπική Αυτοδιοίκηση.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση του κόμματος «η συζήτηση καταπιάστηκε με όλα τα πολιτικά, οργανωτικά κι επικοινωνιακά ζητήματα που αφορούν τις εκλογές αλλά και ευρύτερα την παρουσία του ΑΚΕΛ.
Ο διάλογος αυτός θα συνεχιστεί ανάμεσα στα χιλιάδες μέλη και φίλους του