Μεταφέρθηκε για νοσηλεία στο Νοσοκομείο Αθαλάσσας, ο 50χρονος που σκότωσε τον αδελφό της γυναίκας του,το βράδυ της Τετάρτης στην Πέγεια.
Για ασήμαντη αφορμή και συγκεκριμένα για μια λεκτική αντιπαράθεση διεπράχθη το φονικό στην Πέγεια με θύμα 43χρονο και φερόμενο δράστη 50χρονο σύζυγο της αδερφής του θύματος, σύμφωνα με τον Βοηθό Αστυνομικό Διευθυντή Επιχειρήσεων Πάφου Μιχάλη Νικολάου.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Έτσι έγινε το φονικό στην Πέγεια: Ο 50χρονος άρπαξε το κυνηγετικό και