Έναν 18χρονο συνέλαβε το απόγευμα το ΤΑΕ Λεμεσού, ως ύποπτο για την επίθεση ομάδας νεαρών που επέβαιναν σε μοτοσικλέτες και με τη χρήση πυροσβεστήρα ακινητοποίησαν τρεις οδηγούς δίκυκλων, τους επιτέθηκαν και τους λήστεψαν. Για την υπόθεση τελεί ήδη υπό κράτηση 19χρονος.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: «Μπαράζ» ληστειών στη Λεμεσό: Άδειασαν πυροσβεστήρα στο πρόσωπο πολιτών – «Έφυγαν» με μοτοσικλέτες και λεφτά
Σύμφωνα με το ΤΑΕ Λεμεσού, στο πλαίσιο αξιολόγησης μαρτυρίας, προχώρησε σήμερα στη