Φωταγωγήθηκε το Δημοτικό Μέγαρο Γεροσκήπου το βράδυ της Παρασκευής, στα πλαίσια της παγκόσμιας μέρας Προωρότητας που γιορτάζεται κάθε χρόνο αυτή τη μέρα. Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση των διοργανωτών η φωταγώγηση σε μωβ χρώμα, το χρώμα της ευαισθησίας και μοναδικότητας, ήταν μια πρωτοβουλία του σωματείου «Το Πρώτο Χάδι» σε συνεργασία με το Δήμο Γεροσκήπου. Σκοπός της […]
The post Φωταγώγηση του Δημαρχείου Γεροσκήπου για την παγκόσμια ημέρα Προωρότητας first appeared on