Σχολικές φόρμες με το λογότυπο του σχολείου σε όλους τους μαθητές δώρισε τις 16/11/23 ο Σύνδεσμος Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Κισσόνεργας σε συνεργασία με την εκκλησιαστική επιτροπή Κισσόνεργας. Μια ευχάριστη έκπληξη για τους μαθητές οι οποίοι ευχαρίστησαν το Σύνδεσμο Γονέων για τη αμέριστη στήριξη προς όλους τους μαθητές του σχολείου με διάφορες δράσεις […]
The post Η εκκλησία δίπλα στους μαθητές της Κισσόνεργας first appeared on Taxidromos24 .