Αγαπητοί συνάδελφοι, Με την επιστολή αυτή επιθυμούμε όπως σε σύντομο χρονικό διάστημα , απασχολήσει την Ολομέλεια του Δημοτικού Συμβουλίου Πάφου, το κυκλοφοριακό πρόβλημα που αντιμετωπίζει η πόλη μας, τη δεδομένη στιγμή. Καθημερινά γινόμαστε μάρτυρες της κυκλοφορικής συμφόρησης ιδιαίτερα επί των λεωφόρων Ελλάδος, Τάσσου Παπαδόπουλου, Ακαμαντίδος, Ελευθερίου Βενιζέλου αλλά και στο εμπορικό κέντρο της Πάφου. Στα […]
The post Επιστολή ΑΚΕΛ στον Δήμο Πάφου για το κυκλοφοριακό first appeared on Taxidromos24