![Συντονισμένη επιχείρηση της ΑΔΕ Λεμεσού ; Έγιν&](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/0a241339cdec2acf3138782f4f5df6e5.jpg?#)
Στο πλαίσιο της αύξησης του αισθήματος ασφάλειας του πολίτη, της πρόληψης των οδικών συγκρούσεων, της αποτροπής και καταστολής αδικημάτων οχληρίας από αυτοκίνητα και μοτοσικλέτες και άλλων αδικημάτων, καθώς και της νεανικής παραβατικότητας, πραγματοποιήθηκε μεταξύ των ωρών 7:30μ.μ. χθες και 4:00π.μ. σήμερα, ευρείας κλίμακας επιχείρηση της ΑΔΕ Λεμεσού (ΟΠΕ, Τροχαία, Ομάδα Ζ) στην πόλη της Λεμεσού.
Κατά τη διάρκεια της επιχείρησης διενεργήθηκαν ανακοπές και έρευνες υπόπτων προσώπων (30 πρόσωπα) και οχημάτων,