![Η Toyota Κύπρου ανακοινώ εκστρατεία για τους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024!](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/30a217a2885924f394e2bdd1570b6499.jpg?#)
Κάθε βήμα μετρά!
Η Toyota Κύπρου, ανακοινώνει με υπερηφάνεια την έναρξη της ιδιαίτερης καμπάνιας LET'S GO BEYOND ενόψει των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 στο Παρίσι. Ως επίσημος εταίρος κινητικότητας των Ολυμπιακών Αγώνων, η Toyota στηρίζει τους αθλητές στον δρόμο προς την πρόκριση και την επιτυχία.
Η εκστρατεία LET'S GO BEYOND ενσαρκώνει τη φιλοσοφία της Toyota στο να ξεπερνά κάθε όριο και να αναζητά συνεχώς νέες προκλήσεις. Οι επίσημοι πρεσβευτές της και