![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/07/tofalidis.jpg)
Μεγάλη στιγμή για τον Κυπριακό Αθλητισμό στους Ολυμπιακούς αγώνες του Παρισιού. Ο αθλητής της χώρας μας, Αλέξανδρος Τοφαλίδης επικράτησε του Πολωνού, Άντριαν Βοτκόβιακ με 15-10 από το πρώτο τρίλεπτο στο αγώνισμα του Ξίφους Ασκήσεως (Foil) και κατάφερε να εξασφαλίσει την πρόκριση στους “32”. Ο επόμενος αγώνας για τον Τοφαλίδη είναι προγραμματισμένος σήμερα (29/07) στις 14:30 […]
Διαβάστε Περισσότερα...