![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/03/taep-ambulance-new-1536x1010-1-1021x580.jpg)
Τρία άτομα νοσηλεύονται στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με θερμοπληξία εκ των οποίων οι δύο είναι σε μονάδα εντατικής θεραπείας με την κατάσταση τους να είναι σοβαρή, δήλωσε στο ΚΥΠΕ ο Εκπρόσωπος Τύπου του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (ΟΚΥπΥ) Χαράλαμπος Χαριλάου. «Έχουμε τον 34χρονο ο οποίος αποσηλωνήθηκε αλλά παραμένει στην μονάδα εντατικής και χθες μπήκε ακόμη μια γυναίκα, […]
Διαβάστε Περισσότερα...