![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/07/%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%9F-1-1021x580.png)
Η εκδήλωση «Feel the FemPower Limassol» συγκέντρωσε με επιτυχία ακαδημαϊκούς και εμπειρογνώμονες της βιομηχανίας στους τομείς της ενέργειας και ισότητας των φύλων για να συζητήσουν θέματα ισότητας και συμπερίληψης στον τομέα της καθαρής ενέργειας. Η εκδήλωση ξεκίνησε με χαιρετισμό από τον καθηγητή Παναγιώτη Ζαφείρη, πρύτανη του ΤΕΠΑΚ, και μια επισκόπηση του έργου FemPower από τους […]
Διαβάστε Περισσότερα...