![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2024/07/IMG_0081-1021x580.jpg)
Με αίσθημα ευθύνης και κοινωνικής συνέπειας, η εταιρεία GDEV συνεχίζει για μία ακόμη χρονιά να στηρίζει το Κοινωνικό Παντοπωλείο Λεμεσού, με μια γενναιόδωρη δωρεά ύψους 5.000 ευρώ. Η τελετή παράδοσης των χρημάτων πραγματοποιήθηκε στο Δημαρχείο Λεμεσού, στην παρουσία του Δημάρχου της πόλης Γιάννη Αρμεύτη, του CEO της GDEV Andrey Fadeev, του Επικεφαλής Επιχειρήσεων της GDEV […]
Διαβάστε Περισσότερα...