![style=display:](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/09/brakas_giorti_krasi.jpg)
Ο Δήμος Λεμεσού ζητά προτάσεις για μουσικές, θεατρικές και λαογραφικές εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν στα πλαίσια της Γιορτής του Κρασιού 28 Σεπτεμβρίου μέχρι 6 Οκτωβρίου 2024. Καλλιτεχνικό πρόγραμμα θα υπάρχει: Στο Δημοτικό Κηποθέατρο Μάριος Τόκας- συναυλίες, λαογραφία και θεατρικές παραστάσεις Μπροστά από τον Βρακά. – συναυλίες με ολιγομελή σχήματα Μικρά μουσικά σχήματα στα εστιατόρια Προσφοροδότες […]
Διαβάστε Περισσότερα...