![decoding=async](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/10/L5240733-1021x580.jpg)
Ακόμη ένα πετυχημένο Ευρωμεσογειακό Φεστιβάλ Παραδοσιακών Χορών έφτασε στο τέλος του Εντυπωσιακή ήταν και φέτος η τελετή έναρξης της 62ης Γιορτής του Κρασιού η οποία πραγματοποιήθηκε χθες το βράδυ παρουσία του Υπουργού Ενέργειας, Εμπορίου, Βιομηχανίας και Τουρισμού κ. Γιώργου Παπαναστασίου, πλήθους κόσμου και των τοπικών αρχών, στον υπέροχα διακοσμημένο και φωτισμένο Δημόσιο Κήπο Λεμεσού. […]
The post Κοσμοσυρροή στην τελετή έναρξης της 62ης Γιορτής του Κρασιού appeared first on