![decoding=async](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/10/kantadoroi.jpg)
Στις 10 Οκτωβρίου, οι αγαπημένοι Κανταδόροι Γιωργαλλέτου επιστρέφουν στη σκηνή για να μας ταξιδέψουν στους ρυθμούς των τραγουδιών του κρασιού και των αρχοντορεμπέτικων. Το ραντεβού δίνεται στο Κηποθέατρο, στις 8:30 μ.μ., στα πλαίσια της Γιορτής του Κρασιού. Πάντα παρών στη μουσική σκηνή εδώ και 60 χρόνια, οι Κανταδόροι Γιωργαλλέτου υπόσχονται μία βραδιά γεμάτη μελωδίες, συναισθήματα […]
The post Οι Κανταδόροι Γιωργαλλέτου εμφανίζονται στη Γιορτή του Κρασιού! appeared first on Lemesos