![decoding=async](https://lemesosblog.com/wp-content/uploads/2023/08/BBJOINOURTRIBE2-1021x580.png)
Καλός καφές, καλά vibes! Ένα ολοκαίνουργιο concept για τους λάτρεις του καφέ. Μια νέα “φυλή” που βλέπει τα πράγματα διαφορετικά: με καινοτομία, δράση και ενέργεια. Δεν είναι απλά ακόμη μία αλυσίδα καφέ. Μπήκε στην αγορά για να προσφέρει μια εντελώς διαφορετική εμπειρία. Προτείνει έναν απολύτως νέο τρόπο ζωής, γεμάτο ενέργεια και θετικότητα. Η φιλοσοφία […]
The post Λεμεσός: Το Bean Bar προσλαμβάνει άμεσα! appeared first on Lemesos | Λεμεσός