Φθάσαμε στο τέλος ακόμη μιας σχολικής χρονιάς. Μια χρονιά κατά την οποία η σκέψη μας ήταν στραμμένη προς τα κατεχόμενα εδάφη. Η υλοποίηση του διαχρονικού στόχου «Δεν Ξεχνώ και Αγωνίζομαι – 50 χρόνια από την τουρκική εισβολή 1974-2024» ήταν πολύ σημαντική, για την σχολική χρονιά 2023 – 2024 και έλαβε χώρα στα πλαίσια του μαθήματος […]
The post «50 Χρόνια Κατοχής – Δεν ξεχνώ και Αγωνίζομαι» στο μάθημα της