Υπό το σύνθημα «Ζήσε, Αγάπα, Χαμογέλα», διεξάγεται τη Δευτέρα, 1η Ιουλίου 2024 στον χώρο της υπεραγοράς MAS Κυριάκος Χρίστου στην Ξυλοφάγου, η «Γιορτή Αγάπης Άγγελος Θεοφάνους» η οποία πραγματοποιείται για 14η συνεχή χρονιά. Τη φιλανθρωπική γιορτή συνδιοργανώνουν ο Σύνδεσμος Ηλιαχτίδα Ζωής, η οικογένεια και οι φίλοι του Άγγελου Θεοφάνους. Όλα τα έσοδα που θα συγκεντρωθούν, […]
The post Σήμερα η φ1ιλανθρωπική εκδήλωση «Ζήσε, Αγάπα, Χαμογέλα Άγγελος Θεοφάνους» στη Ξυλοφάγου appeared