Μετά το Εκλογικό Παγκύπριο Συμβούλιο Γενικών Αντιπροσώπων, που πραγματοποιήθηκε στις 27 Ιουνίου, έχουν πλέον συσταθεί σε Σώμα τα Επαρχιακά Γραφεία ΠΟΕΔ. Επαρχιακό Γραφείο ΠΟΕΔ Λάρνακας 1. ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Θεοδώρου Αντρέας (Α.Κί.ΔΑ.) 2. Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Νικολάου Νικολίνα(Παδεδ-Πρωτοπορία) 3. ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μανώλη Ελπινίκη (Α.Κί.ΔΑ.) 4. Γ. ΤΑΜΙΑΣ: Κουτσουλλή Μαρία (Παδεδ-Πρωτοπορία) 5. Γ. ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΟΣ: Ανδρέου Έλενα(Προοδευτική) 6. Β. Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: […]
The post Νέος Πρόεδρος ΠΟΕΔ Λάρνακας ο Ανδρέας Θεοδώρου appeared first on Larnakaonline.com.cy .