Ίσως είναι η απόλυτη καλοκαιρινή συνήθεια! Θα την βρεις σε πολλές γεύσεις και σε πολλά χρώματα. Είναι δροσερή, νόστιμη και έχει ίσως και λίγες θερμίδες περισσότερες. Δεν σταματάμε όμως να το απολαμβάνουμε, ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες! Φυσικά και αναφερόμαστε στο παγωτό. Στο «CoffeeSweet» θα μπορέσεις να δοκιμάσεις όλα αυτά που λαχταράς σε απίστευτη ποιότητα, ποσότητα […]
The post Πάμε για παγωτό, κρέπα και waffles για να καταπολεμήσουμε τον καύσωνα appeared