Ο ΠΑΣΥΚΑΦ πραγματοποιεί το Σάββατο 6 Ιουλίου 2024 στις 8.30 μ.μ. την εκδήλωση “25 Χρόνια Γραμμή Ζωής”, Χαράζουμε μαζί μια αλλιώτικη γραμμή στην παραλία των Φοινικούδων στη Λάρνακα. Την εκδήλωση παρουσιάζουν: Ηλίας Αδάμου & Άννα Κατσαντώνη. Τραγούδι: ΠΑΠΙΓΙΟΝ BAND. Σάτιρα: Κώστας Πρίγκιπας. Χορός: Romina Costea Dance Art School. Η είσοδος είναι ελεύθερη.
The post “25 χρόνια Γραμμή Ζωής” από τον ΠΑΣΥΚΑΦ στην παραλία των Φοινικούδων στη Λάρνακα appeared first