Πραγματοποιήθηκε η 36η Ετήσια Γενική Συνέλευση του Παγκύπριου Συνδέσμου Καρκινοπαθών και Φίλων, ΠΑΣΥΚΑΦ. Παρόντες ήταν Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, Χορηγοί, Υποστηρικτές, Συνεργάτες, Μέλη και Φίλοι του Συνδέσμου. Κατά τη διάρκεια της Συνέλευσης, πραγματοποιήθηκε παρουσίαση με θέμα «Πρόγραμμα Αλλάζω… ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΕΓΩ» από την ομάδα της Ψυχοκοινωνικής Υπηρεσίας του ΠΑΣΥΚΑΦ. Επίσης, συζητήθηκαν τα θέματα της ημερήσιας διάταξης […]
The post 36η Ετήσια Γενική Συνέλευση του Παγκύπριου Συνδέσμου Καρκινοπαθών και Φίλων appeared first