![Ανακάλυψε την γκάμα κατσικίσιων προϊόντων της ΟΛΥΜΠΟΣ](https://bebemou.com/images/digital-releaseB.jpg)
H ΟΛΥΜΠΟΣ, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες αγνών γαλακτoκομικών -και όχι μόνο- προϊόντων, βρίσκεται εδώ και λίγους μήνες στα ράφια των κυπριακών υπεραγορών και κάνει την διαφορά. Για ποιους λόγους;
Για την δέσμευση της στο να χαράξει τον δικό της δρόμο, ανακαλύπτοντας και προσφέροντας στους καταναλωτές ό,τι καλύτερο έχει να προσφέρει η φύση. Για την αφοσίωση της στην παράδοση και την τοπική παραγωγή και για τις υψηλές προδιαγραφές που η ίδια θέτει στη συλλογή, παραγωγή και μεθόδους βελτιστοποίησης των