![Μωρά χωρίς πάνες; Γίνεται; Γίνεται!](https://bebemou.com/images/EC1_1.jpg)
Οι γονείς σήμερα είμαστε πραγματικά τυχεροί. Έχουμε στη διάθεσή μας τις τελευταίες εξελίξεις της τεχνολογίας για να μας βοηθήσουν να μεγαλώσουμε τα παιδιά μας πιο άνετα από ό,τι στα παλιά χρόνια. Καρότσια, ριλάξ, κούνιες με κάγκελα, καθισματάκια, άθραυστα σκεύη και παιχνίδια ειδικά για παιδιά και κυρίως: πάνες μια χρήσης...είναι όμως όντως έτσι; Μήπως κάπου στην πορεία, παρασυρμένοι από την ευκολία της χρήσης αλλά και τους σύγχρονους ρυθμούς ζωής, έχουμε χάσει επαφή με κάποιες από τις ανάγκες των παιδιών μας; Έχετε