Δεν ειναι τιμωρία! Είναι επιτακτική ανάγκη να μείνουμε σπίτι για να βοηθήσει ο καθένας από εμας στη μη εξάπλωση του Covid-19 προστατεύοντας εμάς και τους ανθρωπους που αγαπάμε, τη γιαγιά και τον παππού.
Εγώ, μενω σπίτι από την ημέρα που έκλεισαν τα σχολεία και μπορώ να σας πω ότι για εμένα αν και δουλεύω από το σπίτι, προσπαθώντας να δω μόνο τη θετική πλευρά, αποτελεί ευλογία να είμαι με τον γιό μου σχεδόν 2 ετών στο σπίτι. Υπάρχουν δύσκολες στιγμές