Συνεχίζουν να νοσηλεύονται τα τρία άτομα που εισήχθησαν στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με θερμοπληξία εκ των οποίων οι δύο νοσηλεύονται σε μονάδα εντατικής θεραπείας με την κατάσταση τους να είναι σοβαρή, όπως δήλωσε στο ThemaOnline, ο Εκπρόσωπος Τύπου του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (ΟΚΥπΥ) Χαράλαμπος Χαριλάου.
Συγκεκριμένα, όπως σημείωσε, στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύονται η 66χρονη και ο 34χρονος ο οποίος αποσηλωνήθηκε ενώ η 78χρονη παραμένει σε θάλαμο.
Καταληκτικά όπως