Κανονικά διεξάγεται πλέον η τροχαία κίνηση στον αυτοκινητόδρομο Λεμεσού – Λευκωσίας, τμήμα του οποίου, μεταξύ Πέρα Χωρίου Νήσου και Λατσιών, ήταν κλειστό λόγω διεξαγωγής εργασιών ασφαλτόστρωσης.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Ατέλειωτη ταλαιπωρία στον αυτοκινητόδρομο – Πυκνή τροχαία λόγω έργων – Φωτογραφία
Σύμφωνα με την Αστυνομία, οι εργασίες, που ήταν προγραμματισμένο να ολοκληρωθούν νωρίς το απόγευμα σήμερα, ολοκληρώθηκαν νωρίτερα και ο δρόμος δόθηκε κανονικά στην κυκλοφορία.
Στις υπόλοιπες κύριες αρτηρίες του οδικού δικτύου