Την κλοπή και χρήση της πιστωτικής της κάρτας κατήγγειλε σήμερα 65χρονη, στο ΤΑΕ Λεμεσού, με την Αστυνομία να εντοπίζει και να συλλαμβάνει 27χρονο, ως ύποπτο, λίγη ώρα αργότερα.
Σύμφωνα με το ΤΑΕ Λεμεσού, η 65χρονη κατήγγειλε πως, ενώ βρισκόταν στην οικία της, έλαβε μήνυμα από την τράπεζα της ότι η πιστωτική της κάρτα χρησιμοποιήθηκε για αγορές, σε περίπτερο της περιοχής.
Η παραπονούμενη διαπίστωσε ότι είχε κλαπεί, από την κουζίνα της