Ένα υπέροχο εστιατόριο-πόλο έλξης, ανοιχτό και προσβάσιμο σε όποιον θέλει να το ανακαλύψει, φιλοξενεί εδώ και πάνω από 10 χρόνια το Ξενοδοχείο Cleopatra στην καρδιά της πρωτεύουσας.
Ο λόγος για το Μεζεδοπωλείο «Ο Λούκουλλος», το οποίο τα καλοκαίρια βγαίνει στην αυλή, στρώνει τραπεζάκια δίπλα στην πισίνα και προτείνει μια βόλτα σε γεύσεις από όλη την Ελλάδα! Βόλτα που περιλαμβάνει νόστιμα πιάτα μεζέ για την παρέα!
Από την πρώτη στιγμή, αυτό