Άγριος καβγάς με πρωταγωνιστές έναν 55χρονο και την 43χρονη πρώην σύντροφό του εκτυλίχθηκαν τα ξημερώματα της Δευτέρας στη Μύκονο.
Σύμφωνα με πληροφορίες ο καβγάς ξεκίνησε με τον 55χρονο να επιτίθεται στην 43χρονη με γροθιές και κλωτσιές ενώ στη συνέχεια τη χτύπησε στο κεφάλι με ένα τηγάνι.
Στη συνέχεια η 43χρονη πέρασε στην «αντεπίθεση» και, κατά πληροφορίες, επιτέθηκε με γροθιές στον 55χρονο τον οποίο προσπάθησε να χτυπήσει αρχικά με ένα σπασμένο