Στο πλαίσιο διερεύνησης των τριών υποθέσεων ληστειών που διαπράχθηκαν στη Λεμεσό τις πρώτες πρωινές ώρες της 2 Ιουλίου, 2024, η Αστυνομία προχώρησε στη σύλληψη δεύτερου 19χρονου για διευκόλυνση των ανακρίσεων.
Συγκεκριμένα, στη βάση συλλογής και αξιολόγησης στοιχείων, αναφορικά με τις πιο πάνω υποθέσεις, συνελήφθη χθες το απόγευμα βάσει δικαστικού εντάλματος ο εν λόγω 19χρονος.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Ληστείες με πυροσβεστήρα: Παραδέχθηκε ότι συμμετείχε στο περιστατικό - Χειροπέδες σε 18χρονο
Σημειώνεται ότι