Η εβδομάδα ξεκίνησε με την Αφροδίτη σε σύνοδο με τον Ερμή, προμηνύοντας θετικά γεγονότα για όλους και κυρίως για τρία συγκεκριμένα ζώδια.
Συνεχίζει με τρεις πλανήτες να εισέρχονται στον Καρκίνο, επηρεάζοντας την ερωτική ζωή όλων. Αφροδίτη, Ερμής και Ήλιος μετακινούνται στο συναισθηματικό ζώδιο του νερού και φέρνουν ιδιαίτερο ενδιαφέρον στα προσωπικά των παρακάτω ζωδίων κυρίως.
Καρκίνος
Η στιγμή που ξαναβρίσκετε τη δύναμή σας έφτασε. Τώρα θα εστιάσετε περισσότερο σε εσάς