Στην σύλληψη άντρα ηλικίας 20 ετών ο οποίος οδηγούσε υπό την επήρεια αλκοόλης και στην κατοχή του είχε ποσότητα ναρκωτικών ουσιών κάνναβη προέβησαν τις πρωινές ώρες της 17/6/24 μέλη του αστυνομικού σταθμού Παραλιμνίου.
Συγκεκριμένα την 17/6/24 και ώρα 03:30 ενώ μέλη του αστυνομικού σταθμού Παραλιμνίου βρίσκονταν σε μηχανοκίνητη περιπολία στην περιοχή Κάππαρη στο Παραλίμνι στα πλαίσια πρόληψης και καταπολέμησης του οργανωμένου εγκλήματος και αδικημάτων κατά περιούσιας ανέκοψαν μοτοποδήλατο το οποίο