Μέλη του Ουλαμού Πρόληψης Εγκλημάτων Πάφου εντόπισαν κατά τη διάρκεια ελέγχων χθες βράδυ δυο άτομα να έχουν στην κατοχή τους ναρκωτικές ουσίες, σύμφωνα με τον Βοηθό Αστυνομικό Διευθυντή Επιχειρήσεων Πάφου Μιχάλη Νικολάου.
Όπως ανέφερε στο ΚΥΠΕ ο κ. Νικολάου στις γύρω στις 1:45 το πρωί της Κυριακής ενώ μέλη του Ουλαμού Πρόληψης Εγκλημάτων Πάφου διενεργούσαν ελέγχους στην οδό Σωτηράκη Μαρκίδη εντόπισαν στην κατοχή 34χρονου που διακινείτο πεζός χειροποίητο τσιγάρο μήκους