H CNP ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ένωσε τις δυνάμεις της με την Κυπριακή Ομοσπονδία Τριάθλου, στηρίζοντας τον αγώνα Sprint Triathlon ο οποίος διεξήχθη στις 2 Ιουνίου στη Λάρνακα.
Ο κ. Κουμής Κολοκοτρώνης, Προϊστάμενος του Επαρχιακού Γραφείου Λάρνακας της CNP ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ, απένειμε τα έπαθλα στους πρωταθλητές.
Η υποστήριξη τέτοιων εκδηλώσεων, που στόχο έχουν την ανάδειξη του αθλητισμού και της χώρας μας, αποτελεί αναπόσπαστο μέρος της φιλοσοφίας της Πρώτης Ασφαλιστικής Εταιρείας Γενικού Κλάδου της Κύπρου,