Για δεύτερη χρονιά, η Hermes Airports επαναλαμβάνει την επιτυχημένη πρωτοβουλία της Πράσινης Λεμονάδας ενώνοντας δυνάμεις με την ΚΕΑΝ και την Foody.
Στοχεύοντας σε δράσεις που προάγουν μικρές και μεγάλες πρακτικές κυκλικής οικονομίας και βιώσιμης ανάπτυξης, η Hermes Airports επεκτείνει τις συνέργειές της προσθέτοντας νέο στρατηγικό εταίρο την εταιρεία Foody, η οποία θα διαθέτει τις σπιτικές λεμονάδες (συμπυκνωμένες ή έτοιμες για κατανάλωση, 330ml) προς πώληση στην πλατφόρμα της στο Foody Market.