Παγκύπρια περιοδεία θα πραγματοποιήσει αύριο Σάββατο, 1η Ιουνίου 2024, η Πρόεδρος της Βουλής και του ΔΗΣΥ, Αννίτα Δημητρίου μαζί με τους υποψήφιους Ευρωβουλευτές του κόμματος, με το λεωφορείο «#ΕυρώπηOnTour».
Συγκεκριμένα όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση, το λεωφορείο θα κάνει εκκίνηση στις 9:30π.μ. από το Μέγαρο Γλαύκος Κληρίδης και η Αννίτα Δημητρίου θα προβεί σε δηλώσεις.
📍 Πάφος, 12 μμ, Πλατεία Κένεντι
📍 Λεμεσός, 2 μμ, Πλατεία Κακογιάννη
📍 Παραλίμνι, 5:30 μμ,