Μεγαλη διακριση για το Ναυτικό όμιλο Πάφου στο 70 Διεθνές Τρόπαιο Παναθηναϊκού στην Αθήνα. Ο Όμιλος μας συμμετείχε με 8 κολυμβητές στο 7ο Διεθνές Τρόπαιο Παναθηναϊκού στην Αθήνα. Ο ανταγωνισμός υψηλός, οι αθλητές μας, τα παιδία μας έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό, βελτίωσαν τις ατομικές τους επιδόσεις, κατέκτησαν μετάλλια. Οι επιτυχίες που σημείωσαν ήρθαν μετά […]
The post Θρίαμβος για το Ναυτικό όμιλο Πάφου-6 χρυσά, δυο αργυρά και δυο χάλκινα