Μεγάλη επιτυχία σημείωσε το Χριστουγεννιάτικο παζαράκι, που διοργάνωσε ο Σύνδεσμος Γονέων του Δημήτρειου Δημοτικού Σχολείου Πάφου. Τα μικρά παιδιά πέρασαν μια υπέροχη μέρα, αφού οι γονείς τους οργάνωσαν με ξεχωριστό μεράκι τα παιχνίδια αλλά και τις παραδοσιακές λιχουδιές. Ο πρόεδρος του Συνδέσμου Γονέων του Δημήτρειου Δημοτικού Σχολείου Πάφου Πόλυς Παλάς , ευχαρίστησε άπαντες για την […]
The post Μεγάλη επιτυχία το παζαράκι Δημήτρειου Δημοτικού (ΦΩΤΟ) first appeared on Taxidromos24 .