Ήρθε η ώρα! Πάφος Μπορούμε! Φίλες και φίλοι, Συνδημότισσες και Συνδημότες, Επισημοποιώ το ενδιαφέρον μου να κατέλθω ως υποψήφιος Αντιδήμαρχος στον Δήμο της Πάφου. Μοναδικός γνώμονας σε αυτή την απόφαση είναι η αγάπη μου για την Πάφο μας. Σε αυτό το νέο περιβάλλον της μεταρρύθμισης της Τοπικής Αυτοδιοίκησης δηλώνω παρών, μαζί με εσάς, τους Δημότες […]
The post Μ. Νεοφύτου: Επίσημη Εξαγγελία για την Αντιδημαρχία στον ΔΗΜΟ Πάφου first appeared